To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...

Finał regat w Szczecinie - 2 sierpnia

 

Program finału TTSR 2013 w Szczecinie.

- 2 sierpnia 2013 (piątek)

- Wały Chrobrego:
08:00-22:00 Powitanie żaglowców przez orkiestry.
21:00-23:00 Duża Scena (ul. Jana z Kolna).
Koncert Orkiestry Filharmonii Szczecińskiej & Voo Voo. W pierwszej części koncertu zabrzmią najpopularniejsze tematy zaczerpnięte ze światowej literatury muzycznej. W drugiej do filharmoników dołączy zespół VOO VOO, który zaprezentuje utwory z płyty „21” w opracowaniu symfonicznym, w tym „Flota Zjednoczonych Sił” i „Nabroiło się”. Orkiestra szczecińskiej Filharmonii zagra pod dyrekcją Michała Dworzyńskiego. Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje VJ PuHa, przygotowane z wykorzystaniem fotografii Radka Kurzaja, dokumentujących kolejne etapy budowy nowej siedziby Filharmonii.

- Łasztowania:
15:00 - 20:00 Scena na Łasztowni.
Koncert „Szczecin z całego serca polecam_Ambasador” cz. I – prezentacja muzycznych Ambasadorów Szczecina (Baltic Neopolis Quartet i Michał Grobelny, Listopad, Skambomambo, Chorzy, Big Fat Mama, Damian Ukeje).

- Jarmark pod Żaglami (Wały Chrobrego, ul. Jana z Kolna i Łasztownia):
16:00 - 22:00 Stoiska handlowe i gastronomiczne.

- Scena dziecięca (pl. Adama Mickiewicza)
16:00 - 19:00 Artystyczne Wyspy - strefa animacji i warsztatów dla dzieci.
Blok atrakcji dla dzieci składający się ze spektakli, koncertów, pokazów, warsztatów i zabawy ruchowych. W programie prowadzonym przez Agencję Artystyczną Kompania Marzeń m.in.: Piracka Akademia (program interaktywny oparty o fabułę wypełniony zabawami i konkursami dla widzów), występy zespołów dziecięcych z DK Skolwin, interaktywny program o tematyce żeglarskiej dla dzieci, Bajki Pana Brzechwy kompilacja wierszy Jana Brzechwy i piosenek z filmu Akademia pana Kleksa - w wykonaniu Jakuba Gwita, artysty Opery na Zamku

- Wesołe Miasteczka (ul. Jana z Kolna i Łasztownia)