To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× Aktualności

Topic-icon Tym, którzy nie powrócili z morza

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #188 przez NavyNews
Replied by NavyNews on topic Tym, którzy nie powrócili z morza
Fundacja Ludziom Morza zaprasza w sobotę 31 października 2015 roku (godz. 12 – 16), do udziału w zbiórce publicznej pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza” na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie, na rzecz ofiar wypadków i katastrof morskich oraz ich rodzin.
Przy okazji zbiórki prezentowane będzie wydawnictwo „Jan Heweliusz – Pamiętamy”. Książka wpisuje się w charakter Święta Zmarłych, ponieważ poświęcona jest tragicznie zmarłym w katastrofie promu „Jan Heweliusz”.
Książkę będzie wręczana hojnym darczyńcom w podziękowaniu za przekazane wsparcie.
Ostatnia5 lata 10 miesiąc temu edycja: Bosman od. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #134 przez NavyNews
Tym, którzy nie powrócili z morza was created by NavyNews
2 listopada 2014 r., (godz. 12 - 16), pod pomnikiem „Tym, którzy nie powrócili z morza” na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie Fundacja „Ludziom Morza” organizuje zbiórkę publiczną.

Zbiórki ma pozyskać środki na rzecz ofiar wypadków i katastrof morskich oraz ich rodzin, w szczególności na stypendia dla dzieci marynarzy, którzy zginęli na morzu.
Przy okazji zbiórki prezentowane będzie wydawnictwo „Jan Heweliusz - Pamiętamy”. Książka wpisuje się w charakter uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego, ponieważ poświęcona jest tragicznie zmarłym w katastrofie promu „Jan Heweliusz”. Do uczestnictwa w kweście zaproszono również autorkę, panią Kingę Brandys, która będzie wręczać swoją książkę hojnym darczyńcom w podziękowaniu za wsparcie.
Ostatnia6 lata 10 miesiąc temu edycja: Bosman od. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena