To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2012

Topic-icon The Tall Ships Races 2012

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #6 przez trzegard
The Tall Ships Races 2012 was created by trzegard
Rusza rekrutacja do Reprezentacji Szczecina na wielkich regatach The Tall Ships Races 2012. Miasto reprezentowane będzie przez 108 członków załóg: 18 osób popłynie na jachcie „Dar Szczecina” i 90 na żaglowcu STS „Fryderyk Chopin”. W nadchodzącym lecie załogi TTSR wyruszą na cieplejsze wody i będą się ścigać na iście bajkowej trasie: Saint Malo-Lizbona-Kadyks-A Coruña-Dublin.

  • Rejs „Daru Szczecina” odbędzie się w dwóch etapach: Saint Malo-Lizbona-Kadyks w terminie od 4 lipca do 28 lipca oraz Kadyks-A Coruña-Dublin w terminie od 28 lipca do 26 sierpnia. Na obu etapach czeka po 9 miejsc.
  • STS „Fryderyk Chopin” odbędzie rejs w trzech etapach na następujących trasach: Saint Malo-Lizbona-Kadyks w dniach od 4 do 28 lipca, Kadyks-Porto-A Coruña od 28 lipca do 12 sierpnia oraz A Coruña-Dublin od 12 sierpnia do 26 sierpnia. Na żaglowcu na każdym z etapów czeka 30 miejsc.
W regatach może wziąć udział młodzież w wieku od 16 do 25 lat, którą łączy z miastem Szczecin miejsce pracy, nauki lub zamieszkania. Liczyć się będzie umiejętność pracy w zespole, znajomość języków obcych, zdolności artystyczne i sportowe, jak również doświadczenie żeglarskie. W styczniu rozpoczną się warsztaty obejmujące szkolenie żeglarskie i marynistyczne, wiedzę o historii TTSR, zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu ratownictwa. Członkowie Reprezentacji nauczą się też jak prowadzić animacje w portach oraz będą pracować przy jachtach. Szkolenia potrwają do czerwca.
Miasto Szczecin pokrywa 50% kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena