To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2017

Topic-icon The Tall Ships Races 2017

Więcej
3 miesiąc 1 tydzień temu - 3 miesiąc 1 tydzień temu #266 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki końcowe The Tall Ships Races 2017
Wyniki końcowe (Race 1 + Race 2 + Race 3)
The Tall Ships Races 2017:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Royalist (UK) - 1
    2 Sørlandet (Norway) - 3
    3 Fryderyk Chopin (Poland) - 7
    4 Cisne Branco (Brazil) - 14
    5 Shabab Oman II (Oman) - 16
    _________________________

    Pogoria (Poland)
    Santa Maria Manuela (Portugal)

  • Class B:

    1 Rupel (Belgium) - 2
    2 Kapitan Borchardt (Poland) - 4
    3 Generał Zaruski (Poland) - 9
    4 Helena (Finland) -13
    5 Skonnerten Jylland (Denmark) - 17
    ______________________________

    Aglaia (Austria)
    De Gallant (The Netherlands)
    Leila (UK)
    Malcolm Miller (UK)

  • Class C:

    1 St Iv - (Estonia) - 5
    2 Gmina Police (Poland) - 6
    3 Emely (Poland) - 8
    4 Black Diamond of Durham (UK) - 10
    5 Challenge Wales (UK) - 18
    6 Ocean Scout (UK) - 19
    7 Tara (Denmark) - 21
    8 Esprit (Germany) - 24
    9 Tesia - (Poland) - 25
    10 Silesia.pl (Poland) - 27
    _____________________

    Thermopylae Clipper (UK)

  • Class D:

    1 Tuulelind (Estonia) - 11
    2 Akela (Russia) - 12
    3 Gigi (UK) - 15
    4 Zryw (Poland) - 20
    5 Bies (Poland) - 22
    6 Urtica (Poland) - 23
    7 Tornado (Poland) - 26
    ___________________

    Urania (The Netherlands)
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 1 tydzień temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Więcej
3 miesiąc 1 tydzień temu - 3 miesiąc 1 tydzień temu #265 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Race Results: Race 3 The Tall Ships Races 2017
Wyniki Race 3 The Tall Ships Races 2017
Klaipeda - Szczecin:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Royalist (UK) - 1
    2 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 6
    3 Fryderyk Chopin (Poland) - 7
    4 Tre Kronor af Stockholm (Sweden) - 8
    5 Sørlandet (Norway) - 9
    6 Mir (Russia) - 12
    7 Eendracht (The Netherlands) - 21
    8 Shabab Oman II (Oman) - 28
    9 Royal Helena (Bulgaria) - 34
    10 Cisne Branco (Brazil) - 36
    11 Kruzenshtern (Russia) - 38
    12 Pogoria (Poland) - 41
    13 Shtandart (Russia) - 43
    14 Roald Amundsen (Germany) - 49
    15 Sedov (Russia) - 50
    * Dar Młodzieży (Poland)
    * La Grace (Czech Republic)
    * Santa Maria Manuela (Portugal)

  • Class B:

    1 Helena (Finland) - 5
    2 Rupel (Belgium) - 14
    3 Generał Zaruski (Poland) - 15
    4 Malcolm Miller (UK) - 19
    5 Ingo (Sweden) - 24
    6 Trinovante (UK) - 26
    7 Joanna Saturna (Finland) - 32
    8 Johann Smidt (Germany) - 35
    9 Kapitan Borchardt (Poland) - 37
    10 Skonnerten Jylland (Denmark) - 44
    11 Aglaia (Austria) - 45
    12 Zawisza Czarny (Poland) - 46
    * Baltic Star (Poland)
    * Bryza H (Poland)
    * De Gallant (The Netherlands)
    * Leila (UK)

  • Class C:

    1 Emely (Poland) - 2
    2 St Iv - (Estonia) - 3
    3 Gmina Police (Poland) - 4
    4 Challenge Wales (UK) - 10
    5 Dar Szczecina (Poland) - 11
    6 Black Diamond of Durham (UK) - 13
    7 Leonid Teliga - (Poland) - 18
    8 Prolific (UK) - 22
    9 Esprit (Germany) - 23
    10 Tesia - (Poland) - 25
    11 Ocean Scout (UK) - 27
    12 Thermopylae Clipper (UK) - 30
    13 Tara (Denmark) - 33
    14 Roztocze (Poland) - 40
    15 Silesia.pl (Poland) - 48

  • Class D:

    1 Tuulelind (Estonia) - 16
    2 Akela (Russia) - 17
    3 Gigi (UK) - 20
    4 Zryw (Poland) - 29
    5 Urtica (Poland) - 31
    6 Bies (Poland) - 39
    7 Farurej (Poland) - 42
    8 Tornado (Poland) - 47
    * Urania (The Netherlands) - 56

* Jednostka przypłynęła po zakończeniu, skróconego przez organizatorów trzeciego etapu TTSR 2017 - Klaipeda - Szczecin.
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 1 tydzień temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #264 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Race Results: Race 2 The Tall Ships Races 2017
Wyniki Race 2 The Tall Ships Races 2017
Turku - Klaipeda:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Tre Kronor af Stockholm (Sweden) - 1
    2 Royalist (UK) - 2
    3 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 3
    4 Shtandart (Russia) - 4
    5 Santa Maria Manuela (Portugal) - 7
    6 Sørlandet (Norway) - 8
    7 Großherzogin Elisabeth (Germany) - 9
    8 Cisne Branco (Brazil) - 11
    9 Fryderyk Chopin (Poland) - 12
    10 Kruzenshtern (Russia) - 14
    11 Shabab Oman II (Oman) - 15
    12 Morgenster (The Netherlands) - 16
    13 Mir (Russia) - 17
    14 Pogoria (Poland) - 26
    15 Sedov (Russia) - 27
    16 Roald Amundsen (Germany) - 30
    17 Dar Młodzieży (Poland) - 41

  • Class B:

    1 Kapitan Borchardt (Poland) - 5
    2 Ihana - (Finland) 6
    3 Skonnerten Jylland (Denmark) - 10
    4 Rupel (Belgium) 13
    5 Belle Poule (France) - 18
    6 Ingo (Sweden) - 19
    7 Ingrid (Finland) - 20
    8 Lukull (Russia) - 21
    9 Malcolm Miller (UK) - 22
    10 Joanna Saturna (Finland) - 23
    11 Helena (Finland) - 24
    12 Generał Zaruski (Poland) - 25
    13 De Gallant (The Netherlands) - 31
    14 Nadezhda (Russia) - 34
    15 Krasotka (Russia) - 35
    16 Aglaia (Austria) - 36
    17 Brabander (Lithuania) - 39
    18 Johann Smidt (Germany) - 47

  • Class C:

    1 Black Diamond of Durham (UK) - 28
    2 Emely (Poland) - 29
    3 Gmina Police (Poland) - 32
    4 St Iv - (Estonia) - 33
    5 Prolific (UK) - 37
    6 Leonid Teliga - (Poland) - 38
    7 Tara (Denmark) - 42
    8 Challenge Wales (UK) - 43
    9 Ocean Scout (UK) - 53
    10 Esprit (Germany) - 55
    11 Wodnik II (Poland) - 60
    12 Tesia - (Poland) - 61
    13 Thermopylae Clipper (UK) - 62
    14 Tineke (Lithuania) - 63
    15 Silesia.pl (Poland) - 68

  • Class D:

    1 Theia (Finland) - 40
    2 Gigi (UK) - 44
    3 Tuulelind (Estonia) - 45
    4 Akela (Russia) - 46
    5 Jotunheim (Finland) - 48
    6 Bies (Poland) - 49
    7 Variag (Russia) - 50
    8 Lietuva (Lithuania) - 51
    9 Zryw (Poland) - 52
    10 Urtica (Poland) - 54
    11 Urania (The Netherlands) - 56
    12 Henrika (Finland) - 57
    13 Meripurakk (Finland) - 58
    14 Forward (Russia) - 59
    15 Tornado (Poland) - 64
    16 Tokka-Lotta II (Finland) - 65
    17 Merisusi (Finland) - 66
    18 Farurej (Poland) - 67

  • Accompanying:

    1 Legia (Poland) - - Class C
    2 Polus (Russia) - Class C
    3 Royal Helena (Bulgaria) - Class A
    4 Zawisza Czarny (Poland) - Class B

  • Retired:

    1 La Grace (Czech Republic) - Class B
    2 Leila (UK) - Class B

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 miesiąc 1 dzień temu - 3 miesiąc 2 tygodni temu #263 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Race Results: Race 1 The Tall Ships Races 2017
Wyniki Race 1 The Tall Ships Races 2017
Halmstad - Kotka:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Royalist (UK) - 2
    2 Sørlandet (Norway) - 8
    3 Loa (Denmark) - 14
    4 Cisne Branco (Brazil) - 17
    5 Santa Maria Manuela (Portugal) - 20
    6 Fryderyk Chopin (Poland) - 21
    7 Mircea (Romania) - 27
    8 Shabab Oman II (Oman) - 30

  • Class B:

    1 Kapitan Borchardt (Poland) - 1
    2 Vega Gamleby (Sweden) - 3
    3 Leila (UK) - 4
    4 Constantia (Sweden) - 5
    5 Rupel (Belgium) - 6
    6 Gratitude (Sweden) - 7
    7 Generał Zaruski (Poland) - 13
    8 Skonnerten Jylland (Denmark) - 15
    9 Belle Poule (France) - 16
    10 Valborg (Finland) - 18
    11 Astrid (Finland) - 22
    12 De Gallant (The Netherlands) - 26
    13 Helena (Finland) - 34

  • Class C:

    1 St Iv - (Estonia) - 9
    2 Gmina Police (Poland) - 12
    3 Black Diamond of Durham (UK) - 19
    4 Emely (Poland) - 23
    5 Navigator (Finland) - 24
    6 Ocean Scout (UK) - 29
    7 Tara - (Denmark) - 33
    8 Zenobe Gramme - (Belgium) - 35
    9 Challenge Wales (UK) - 38
    10 Tesia - (Poland) - 39
    11 Esprit (Germany) - 40
    12 Silesia.pl (Poland) - 43

  • Class D:

    1 Akela (Russia) - 10
    2 Tuulelind (Estonia) - 11
    3 Gigi (UK) - 25
    4 Bies (Poland) - 28
    5 Zryw (Poland) - 31
    6 Urtica (Poland) - 32
    7 Merisissi III (Finland) - 36
    8 Forward (Russia) - 37
    9 Urania (The Netherlands) - 41
    10 Tornado (Poland) - 42

  • Accompanying:

    1 Aglaia (Austria) - Class B
    2 Pogoria (Poland) - Class A

  • Retired:

    1 Malcolm Miller (UK) - Class B
    2 Morgenster (The Netherlands) - Class A
    3 Thermopylae Clipper (UK) - Class C
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 3 miesiąc temu #241 przez Bosman
Bosman stworzył temat: The Tall Ships Races 2017
Program The Tall Ships Races 2017:

  • Halmstad, Sweden - Friday 30 June - Monday 3 July
    Race 1
  • Kotka, Finland - Thursday 13 - Sunday 16 July
    Cruise-in-Company
  • Turku, Finland - Thursday 20 - Sunday 23 July
    Race 2
  • Klaipeda, Lithuania - Saturday 29 July - Tuesday 1 August
    Race 3
  • Szczecin, Poland - Saturday 5 - Tuesday 8 August

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Zasilane przez Forum Kunena