To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2016

Topic-icon The Tall Ships Races 2016

Więcej
11 miesiąc 6 dni temu #242 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki końcowe TTSR 2016
Wyniki końcowe (Race 1 + Race 2) The Tall Ships Races 2016:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 2
    2 Fryderyk Chopin (Poland) - 4
    3 Christian Radich (Norway) - 5
    4 Simon Bolivar (Venezuela) - 7

  • Class B:

    1 Jolie Brise (UK) - 1
    2 Rupel (Belgium) - 9

  • Class C:

    1 St Iv (Estonia) - 3
    2 Spaniel (Latvia) - 6
    3 Challenge Wales (UK) - 8

  • Class D:

    1 Politechnika (Poland) - 10
    2 Bies (Poland) - 11

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Więcej
11 miesiąc 1 tydzień temu - 11 miesiąc 6 dni temu #238 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki Race 3 The Tall Ships Races 2016
Wyniki Race 3 (Cruise-in-Company)The Tall Ships Races 2016
Cadiz - A Coruna:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Simon Bolivar (Venezuela) - 9
    2 Fryderyk Chopin (Poland) - 10
    3 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 11
    4 Christian Radich (Norway) - 15
    5 Santa Maria Manuela - (Portugal) - 18

  • Class B:

    1 Jolie Brise (UK) - 4
    2 Rupel (Belgium) - 17

  • Class C:

    1 Hosanna (France) - 1
    2 St Iv (Estonia) - 2
    3 Spaniel (Latvia) - 3
    4 Black Diamond of Durham (UK) - 5
    5 Challenge Wales (UK) - 6
    6 Polonez (Poland) - 7
    7 Jagiellonia (Poland) - 13

  • Class D:

    1 Tomidi (Belgium) - 8
    2 Rona II (UK) - 12
    3 Politechnika (Poland) - 14
    4 Bies (Poland) - 16
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 6 dni temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 miesiąc 3 tygodni temu - 11 miesiąc 3 tygodni temu #237 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki Race 2 The Tall Ships Races 2016
Wyniki Race 2 The Tall Ships Races 2016
Lisbon - Cadiz:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 2
    2 Christian Radich (Norway) - 4
    3 Simon Bolivar (Venezuela) - 5
    4 Mir (Russia) - 9
    5 Fryderyk Chopin (Poland) - 10
    6 Amerigo Vespucci (Italy) - 13
    7 Morgenster (The Netherlands) - 14
    8 Gulden Leeuw (The Netherlands) - 15
    9 Alexander von Humboldt II (Germany) - 17
    10 Pogoria (Poland) - 21
    11 Santa Maria Manuela - (Portugal) - 24
    12 Creoula (Portugal) - 25
    13 Cuauhtémoc (Mexico) - 26
    14 Lord Nelson (UK) - 28
    15 Pelican of London (UK) - 30
    16 Belem (France) - 31

  • Class B:

    1 Jolie Brise (UK) - 1
    2 Rupel (Belgium) - 7
    3 Maybe (UK) - 11
    4 Atyla (Vanuatu) - 18

  • Class C:

    1 Hosanna (France) - 3
    2 St Iv (Estonia) - 8
    3 Black Diamond of Durham (UK) - 12
    4 Polonez (Poland) - 19
    5 4.Fun (Portugal) - 20
    6 Summertime (Portugal) - 22
    7 Spaniel (Latvia) - 23
    8 Challenge Wales (UK) - 32
    9 Juan De Langara (Spain) - 34
    10 Jagiellonia (Poland) - 35
    11 Camelot (Poland) - 36
    12 Roztocze (Portugal) - 37
    13 Xanadu (Russia) - 38
    14 Tartessos (Spain) - 39
    15 Zarco (Portugal) - 40

  • Class D:

    1 Sea Lion of London (UK) - 6
    2 Rona II (UK) - 16
    3 Akela (Russia) - 27
    4 Politechnika (Poland) - 29
    5 Bies (Poland) - 33
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 3 tygodni temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 miesiąc 4 tygodni temu - 9 miesiąc 3 tygodni temu #234 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki Race 1 The Tall Ships Races 2016
Wyniki Race 1 The Tall Ships Races 2016
Antwerp - Lisbon:

Pos in Class       -       Pos OA
  • Class A:

    1 Statsraad Lehmkuhl (Norway) - 2
    2 Georg Stage (Denmark) - 3
    3 Fryderyk Chopin (Poland) - 4
    4 Christian Radich (Norway) - 5
    5 Mir (Russia) - 6
    6 Dar Młodzieży (Poland) - 8
    7 Pogoria (Poland) - 11
    8 Simon Bolivar (Venezuela) - 12
    9 Alexander von Humboldt II (Germany) - 13

  • Class B:

    1 Jolie Brise (UK) - 1
    2 Maybe (UK) - 17
    3 Rupel (Belgium) - 18

  • Class C:

    1 St Iv (Estonia) - 7
    2 Spaniel (Latvia) - 9
    3 Challenge Wales (UK) - 14
    4 Ocean Spirit of Moray (UK) - 15
    5 Roztocze (Poland) - 19

  • Class D:

    1 Akela (Russia) - 10
    2 Tomidi (Belgium) - 16
    3 Politechnika (Poland) - 20
    4 Bies (Poland) - 21
Ostatnio zmieniany: 9 miesiąc 3 tygodni temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 1 dzień temu - 1 rok 1 dzień temu #233 przez Bosman
Bosman odpowiedział w temacie: Nieoficjalne wyniki Race 1 - Antwerp - Lisbon
Nieoficjalne wyniki Race 1 (pierwsze trzy jednostki) The Tall Ships Races 2016
Antwerp - Lisbon:

  • Class A:

    1 Statsraad Lehmkuhl (Norway)
    2 Georg Stage (Denmark)
    3 Fryderyk Chopin (Poland)

  • Class B:

    1 Jolie Brise (UK)
    2 Rupel (Belgium)
    3 Maybe (UK)

  • Class C:

    1 St Iv (Estonia)
    2 Spaniel (Latvia)
    3 Challenge Wales (UK)

  • Class D:

    1 Akela (Russia)
    2 Tomidi (Belgium)
    3 Politechnika (Poland)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 dzień temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #198 przez Bosman
Bosman stworzył temat: The Tall Ships Races 2016
Program The Tall Ships Races 2016:

  • Antwerp, Belgium - Thursday 7 to Sunday 10 July
    Race 1
  • Lisbon, Portugal - Friday 22 to Monday 25 July
    Race 2
  • Cadiz, Spain - Thursday 28 to Sunday 31 July
    Race 3 / Cruise-in-Company
  • A Coruna, Spain - Thursday 11 to Sunday 14 August

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Zasilane przez Forum Kunena