To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2015

Topic-icon The Tall Ships Races 2015

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #182 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki końcowe The Tall Ships Races 2015
Wyniki końcowe (Race 1 + Race 2) The Tall Ships Races 2015.

  • Class A
    Fryderyk Chopin (Poland)

  • Class B
    Jolie Brise (Great Britain)

  • Class C
    Black Diamond of Durham (Great Britain)

  • Class D
    Tomidi (Belgium)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Więcej
1 rok 11 miesiąc temu - 1 rok 11 miesiąc temu #181 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Race 2 The Tall Ships Races 2015
Wyniki Race 2 The Tall Ships Races 2015
Kristiansand - Aalborg:

  • Class A:

    1 Sorlandet (Norway)
    2 La Grace (Czech Republic)
    3 Oosterschelde (The Netherlands)
    4 Shtandart (Russia)
    5 Fryderyk Chopin (Poland)
    6 Gulden Leeuw (The Netherlands)
    7 Loa (Denmark)
    8 Christian Radich (Norway)
    9 Statsraad Lehmkuhl (Norway)
    10 Mir (Russia)
    11 Eendracht (Norway)
    12 Wylde Swan (The Netherlands)
    13 Georg Stage (Denmark)
    14 Europa (The Netherlands)
    15 Dar Młodzieży (Poland)
    16 Tarangini (India)
    17 Cisne Branco (Brazil)
    18 Young Endeavour (Australia)
    19 Lord Nelson (Great Britain)
    20 Morgenster (The Netherlands)
    21 Aleksander Von Humboldt II (Germany)
    22 Thalassa (The Netherlands)
    23 Guayas (Ecuador)
    24 Pogoria (Poland)
    25 Santa Maria Manuela (Portugal)
    26 Roald Amundsen (Germany)

    Jednostki wycofane z wyścigu:

    Kruzenshtern (Russia)
    Mercedes (The Netherlands)

  • Class B:

    1 Liv (Norway)
    2 Christiania (Norway)
    3 Vega Gamleby (Sweden)
    4 Jolie Brise (Great Britain)
    5 Utopia (Denmark)
    6 Ingo (Sweden)
    7 Atene (Sweden)
    8 Colin Archer (Norway)
    9 Westvind (Sweden)
    10 Maybe (Great Britain)
    11 Rupel (Belgium)
    12 Jens Krogh (Denmark)
    13 Skonnerten Jylland (Denmark)
    14 Skibladner II (Denmark)
    15 Morning Star of Revelation (Great Britain)
    16 Swan (Great Britain)
    17 Leader (Great Britain)
    18 Tecla (The Netherlands)
    19 Bonawentura (Poland)
    20 Auno (Norway)
    21 Havbraatt (Norway)
    22 Johann Smidt (Germany)
    23 Mutin (France)
    24 De Gallant (The Netherlands)

    Jednostki wycofane z wyścigu:

    Caroline af Sandnes (Norway)
    Gratitude (Sweden)
    Leila (Great Britain)

  • Class C:

    1 Hosanna (France)
    2 St Iv (Estonia)
    3 Black Diamond of Durham (Great Britain)
    4 Akela (Russia)
    5 Polonez (Poland)
    6 Milan (Germany)
    7 Spaniel (Latvia)
    8 Filou (Poland)
    9 Ocean Spirit of Moray (Great Britain)
    10 Esprit (Germany)

  • Class D:

    1 Gigi (Great Britain)
    2 Bies (Poland)
    3 Tomidi (Belgium)
    4 Pen Duick VI (France)
    5 Politechnika (Poland)
    6 Rona II (Great Britain)
    7 Urania (The Netherlands)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc temu przez NavyNews.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
1 rok 11 miesiąc temu #179 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Nieoficjalne wyniki etapu Kristiansand - Aalborg
Nieoficjalne wyniki Race 2 (pierwsze trzy jednostki) The Tall Ships Races 2015
Kristiansand - Aalborg:

  • Class A:

    1 Sorlandet (Norway)
    2 La Grace (Czech Republic)
    3 Oosterschelde (The Netherlands)

  • Class B:

    1 Liv (Norway)
    2 Vega Gamleby (Sweden)
    3 Christiania (Norway)

  • Class C:

    1 Hosanna (France)
    2 St. Iv (Estonia)
    3 Black Diamond of Durham (Great Britain)

  • Class D:

    1 Gigi (Great Britain)
    2 Pen Duick VI (France)
    3 Tomidi (Belgium)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 1 tydzień temu - 1 rok 11 miesiąc temu #178 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Race 1 The Tall Ships Races 2015
Wyniki Race 1 The Tall Ships Races 2015
Belfast - Ålesund:

  • Class A:

    1 Fryderyk Chopin (Poland)
    2 Sorlandet (Norway)
    3 La Grace (Czech Republic)
    4 Christian Radich (Norway)
    5 Statsraad Lehmkuhl (Norway)
    6 Eendracht (Norway)
    7 Gulden Leeuw (The Netherlands)
    8 Cisne Branco (Brazil)
    9 Europa (The Netherlands)

    Jednostki wycofane z wyścigu:

    Aleksander Von Humboldt II (Germany)
    Guayas (Ecuador)
    Iskra ORP (Poland)
    Lord Nelson (Great Britain)
    Morgenster (The Netherlands)
    Santa Maria Manuela (Portugal)

  • Class B:

    1 Wyvern (Norway)
    2 Jolie Brise (Great Britain)
    3 Maybe (Great Britain)
    4 Wyvern av Aalesund (Norway)
    5 Tecla (The Netherlands)
    6 Belle Poule (France)
    7 De Gallant (The Netherlands)

    Jednostki wycofane z wyścigu:

    Leader (Great Britain)
    Rupel (Belgium)

  • Class C:

    1 Ocean Spirit of Moray (Great Britain)
    2 Polonez (Poland)
    3 Spaniel (Latvia)
    4 Black Diamond of Durham (Great Britain)
    5 Filou (Poland)

    Jednostki wycofane z wyścigu:

    Akela (Russia)
    Antwerp Flyer (Belgium)
    Rzeszowiak (Poland)

  • Class D:

    1 Urania (The Netherlands)
    2 Tomidi (Belgium)
    3 Gigi (Great Britain)
    4 Rona II (Great Britain)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 tygodni temu - 1 rok 11 miesiąc temu #177 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Nieoficjalne wyniki etapu Belfast - Ålesund
Nieoficjalne wyniki Race 1 (pierwsze trzy jednostki) The Tall Ships Races 2015
Belfast - Ålesund:

  • Class A:

    1 Fryderyk Chopin (Poland)
    2 Sorlandet (Norway)
    3 La Grace (Czech Republic)

  • Class B:

    1 Wyvern (Norway)
    2 Jolie Brise (UK)
    3 Maybe (UK)

  • Class C:

    1 Ocean Spirit of Moray (UK)
    2 Polonez (Poland)
    3 Spaniel (Latvia)

  • Class D:

    1 Urania (Netherlands)
    2 Tomidi (Belgium)
    3 Gigi (UK)
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc temu przez NavyNews. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu - 2 lata 11 miesiąc temu #124 przez Bosman
Bosman stworzył temat: The Tall Ships Races 2015
Program The Tall Ships Races 2015:

  • Belfast, UK - Thurs 2 to Sun 5 July
    Race 1
  • Ålesund, Norway - Weds 15 to Sat 18 July
    Cruise-in-Company
  • Kristiansand, Norway - Sat 25 to Tues 28 July
    Race 2
  • Aalborg, Denmark - Sat 1 to Tues 4 August
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Zasilane przez Forum Kunena