To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2014

Topic-icon The Tall Ships Races 2014

  • NavyNews
  • NavyNews Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Command Chief Petty Officer
  • Command Chief Petty Officer
Więcej
2 lata 11 miesiąc temu - 2 lata 11 miesiąc temu #125 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki drugiego etapu Bergen - Esbjerg
Wyniki drugiego etapu (pierwsza dziesiątka) The Tall Ships Races 2014
Bergen - Esbjerg:

  • Class A:

    1 Kapitan Głowacki (Poland)
    2 Christian Radich (Norway)
    3 Statsraad Lehmkuhl (Norway)
    4 Morgenster (Netherlands)
    5 Sørlandet (Norway)
    6 Gulden Leeuw (Netherlands)
    7 Eendracht (Netherlands)
    8 Fryderyk Chopin (Poland)
    9 Georg Stage (Denmark)
    10 Oosterschelde (Netherlands)

  • Class B:

    1 Liv (Norway)
    2 Jens Krogh (Denmark)
    3 Rupel (Belgium)
    4 Tecla (Netherlands)
    5 Atlantica (Sweden)
    6 Vega Gamleby (Sweden)
    7 Astarte (Norway)
    8 De Gallant (Netherlands)
    9 Loyal (Norway)
    10 Johann Smidt (Germany)

  • Class C:

    1 St Iv (Estonia)
    2 Wilhelmstad (Poland)
    3 Black Diamond Of Durham (Great Britain)
    4 Hosanna (France)
    5 Polonez (Poland)
    6 Spaniel (Latvia)
    7 Milan (Germany)
    8 Ocean Scout (Great Britain)
    9 Esprit (Germany)
    10 Roztocze (Poland)

  • Class D:

    1 Gigi (Great Britain)
    2 Tomidi (Belgium)
    3 Urania (Norway)
    4 Zryw (Poland)
    5 Urtica (Poland)
    6 Rona II (Great Britain)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
  • NavyNews
  • NavyNews Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Command Chief Petty Officer
  • Command Chief Petty Officer
Więcej
3 lata 1 tydzień temu - 3 lata 1 tydzień temu #121 przez NavyNews
NavyNews odpowiedział w temacie: Wyniki pierwszego etapu Harlingen - Fredrikstad
Wyniki pierwszego etapu (pierwsza dziesiątka) The Tall Ships Races 2014
Harlingen - Fredrikstad:

  • Class A:

    1 Kapitan Głowacki (Poland)
    2 Statsraad Lehmkuhl (Norway)
    3 Christian Radich (Norway)
    4 Stad Amsterdam (Netherlands)
    5 Mir (Russia)
    6 Sørlandet (Norway)
    7 Pogoria (Poland)
    8 Fryderyk Chopin (Poland)
    9 Oosterschelde (Netherlands)
    10 Artemis (Netherlands)

  • Class B:

    1 Colin Archer (Norway)
    2 Morning Star of Revelation (Great Britain)
    3 Astarte (Norway)
    4 Vega Gamleby (Sweden)
    5 Wyvern av Aalesund (Norway)
    6 Tecla (Netherlands)
    7 Lady Free (Norway)
    8 Rupel (Belgium)
    9 De Gallant (Netherlands)
    10 Belle Poule (France)

  • Class C:

    1 Wilhelmstad (Poland)
    2 St Iv (Estonia)
    3 Black Diamond Of Durham (Great Britain)
    4 Juan de Langara (Spain)
    5 Spaniel (Latvia)
    6 Hosanna (France)
    7 Kika (Poland)
    8 Antwerp Flyer (Belgium)
    9 Roztocze (Poland)
    10 Milan (Germany)

  • Class D:

    1 Gigi (Great Britain)
    2 Tomidi (Belgium)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 tydzień temu przez Bosman. Powód: Aktualizacja

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • NavyNews
  • NavyNews Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Command Chief Petty Officer
  • Command Chief Petty Officer
Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #15 przez NavyNews
NavyNews stworzył temat: The Tall Ships Races 2014
Program The Tall Ships Races 2014:

  • Harlingen, Netherlands; Thursday 3 - Sunday 6 July
    Race 1
  • Fredrikstad, Norway; Saturday 12 - Tuesday 15 July
    Cruise-in-Company
  • Bergen, Norway; Thursday 24 - Sunday 27 July
    Race 2
  • Esbjerg, Denmark; Saturday 2 to Tuesday 5 August

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Reklama Google
Zasilane przez Forum Kunena