To follow the dream, and again to follow the dream – and so – always – usque ad finem...
× The Tall Ships Races 2012

Topic-icon The Tall Ships Races 2012

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #6 przez trzegard
trzegard stworzył temat: The Tall Ships Races 2012
Rusza rekrutacja do Reprezentacji Szczecina na wielkich regatach The Tall Ships Races 2012. Miasto reprezentowane będzie przez 108 członków załóg: 18 osób popłynie na jachcie „Dar Szczecina” i 90 na żaglowcu STS „Fryderyk Chopin”. W nadchodzącym lecie załogi TTSR wyruszą na cieplejsze wody i będą się ścigać na iście bajkowej trasie: Saint Malo-Lizbona-Kadyks-A Coruña-Dublin.

  • Rejs „Daru Szczecina” odbędzie się w dwóch etapach: Saint Malo-Lizbona-Kadyks w terminie od 4 lipca do 28 lipca oraz Kadyks-A Coruña-Dublin w terminie od 28 lipca do 26 sierpnia. Na obu etapach czeka po 9 miejsc.
  • STS „Fryderyk Chopin” odbędzie rejs w trzech etapach na następujących trasach: Saint Malo-Lizbona-Kadyks w dniach od 4 do 28 lipca, Kadyks-Porto-A Coruña od 28 lipca do 12 sierpnia oraz A Coruña-Dublin od 12 sierpnia do 26 sierpnia. Na żaglowcu na każdym z etapów czeka 30 miejsc.
W regatach może wziąć udział młodzież w wieku od 16 do 25 lat, którą łączy z miastem Szczecin miejsce pracy, nauki lub zamieszkania. Liczyć się będzie umiejętność pracy w zespole, znajomość języków obcych, zdolności artystyczne i sportowe, jak również doświadczenie żeglarskie. W styczniu rozpoczną się warsztaty obejmujące szkolenie żeglarskie i marynistyczne, wiedzę o historii TTSR, zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu ratownictwa. Członkowie Reprezentacji nauczą się też jak prowadzić animacje w portach oraz będą pracować przy jachtach. Szkolenia potrwają do czerwca.
Miasto Szczecin pokrywa 50% kosztów rejsów odbywających się w ramach Reprezentacji Szczecina na The Tall Ships Races.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena